Haz 132016
 
haber1Girne Belediyesi ve aktiviteparki.com web sitesi işbirliğinde, “Aile içi İletişim ve Etkileşim Nasıl Olmalı?” konulu seminer düzenlendi.

Leymosun Kültür Evi’nde yapılan seminerde, Psikoterapist, Eş ve Aile Terapisti ve Psikolojik Danışman Uzm. Öztül Özerdem rehberliğinde aile içi iletişim ve etkileşim konuları irdelendi. “Neden evleniriz? Mutlu evliliğin koşulları nedir? Çocuklu ailelerde yaşanabilecek problemler nedir? İletişim güçlükleri nereden kaynaklanır? Aile Danışmanlığı nedir? Aile danışmanlığı ne zaman alınmalı?” konu başlıklarının yer aldığı seminere ilgi yoğun oldu.

“Sağlıklı toplumlar, sağlıklı ailelerden oluşur”

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, günlük belediye hizmetleri yanında Girne ve çevresindehaber2 yaşayanlar için sosyal ve kültürel konularda da farkındalık etkinlikleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Güngördü, sağlıklı toplumların sağlıklı bireylerden oluştuğuna işaret ederek, bu nedenle ‘aile içi iletişim’ gibi önemli bir konuda bir etkinlik gerçekleştirmenin önemine işaret etti. Güngördü, hızlı bir yaşam içerisinde ihmal ettiğimiz ilişkilerimizi düzenlemeye katkı sağlayacak seminere katkı koyan Uzm. Öztül Özerdem ve aktiviteparki.com web sitesi yöneticisi Kutlay Erdil Halkseven’e teşekkür etti.

 

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)

Görüntülenme Sayısı:5.962
Close