Şub 042017
 

GİRNE BELEDİYESİ ÇOCUKLARA YARIYIL ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR

Girne Belediyesi okulların yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle çocuklara bir birinden eğitici ve eğlenceli faaliyetlerin yer aldığı Yarı Yıl Şenliği düzenliyor. 4 Şubat 2017 Cumartesi günü Resim Atölyesi, 7 Şubat 2017 Salı günü Masal Atölyesi, 11 Şubat 2017 Cumartesi Çocuk Partisi, 15 Şubat 2017 Çarşamba günü de Seramik Atölyesi gerçekleştiriliyor. Tüm etkinlikler saat 10:00 – 12:00 arası gerçekleşecek.

Girne Belediyesi okulların yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle çocuklar için birbirinden eğitici ve eğlenceli etkinlikler düzenledi. Girne Belediyesi’nden verilen bilgide, 4 Şubat 2017 Cumartesi günü Bandabuliya’da 4-11 yaş arası çocuklar için Resim Atölyesi, 7 Şubat 2017 Salı günü Leymosun Kültür Evi’nde Masal Atölyesi, 11 Şubat 2017 Cumartesi günü Bandabuliya’da Çocuk Partisi gerçekleştiriliyor. 15 Şubat 2017 Çarşamba günü ise çocuk, genç ve yetişkinlerin katılımıyla Zeytinlik Köy Evi’nde Seramik Atölyesi düzenleniyor. 10:00-12:00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek etkinliklerde kullanılacak malzemelerin belediye tarafından temin edileceği, aynı zamanda, Girne Belediyesi tarafından etkinlikler sırasında çocuklara sürprizler ve çeşitli hediyelerin dağıtılması için hazırlıklar yapıldığı belirtildi.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, çocukların Şubat tatillerinde hem eğlenceli hem de eğitici saatler geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirtti. Güngördü, çocukların ders çalışmaya ve okula ara verdikleri bu günlerde kaliteli zaman geçirmesinin önemine işaret ederek, bu tür etkinliklerin çocukların gelişimi için önemine değindi. Güngördü, tüm öğrencilere iyi tatiller dileğinde bulunarak, tüm çocukları etkinliklere davet etti. Güngördü, etkinliklere gönüllü katkı koyanlara da teşekkür etti.

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)

Görüntülenme Sayısı:3.022
Close