May 202013
 

Çocuklu hayat bambaşka bir hayat. Anne – Baba olduktan sonra en iyi bakım yöntemlerinden tutun da çocuk gelişimi veya çocukla beraber vakit geçirmek adına çeşitli bilgi arayışı içinde buluyoruz kendimizi. Küçücük bebeklerin; birer çocuk, genç, yetişkin olma yolunda en büyük rehberi hiç kuşkusuz aileleri. Aktiviteparki.com çocuk büyütürken ihtiyacınız olabilecek bilgilerde size faydalı bir rehber olmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizi farklı alanlardan konuların yer aldığı bir Park olgusu içinde tasarlamaya çalıştık. Parkımızda:

–       Çocuklarımızın yeteneklerine göre onlara farklı dünyalar açmak adına ülkemizde faaliyet gösteren Sosyal, Kültürel ve Eğitsel merkezlerimizi “Çocuklu Hayat Rehberi” başlığı altında derledik.

–       KKTC’de çocuklarımıza yönelik gerçekleşen Sosyal ve Kültürel aktiviteleri, çocuklarınızla güzel vakit geçirmeniz adına duyurmak için “Etkinlikler” başlığında bir duyuru panosu hazırladık.

–       “Sağlıklı Çocuk” köşesinde, Doktorumuz çocuklarımızın sağlıklı büyümesi için öneriler vererek hastalıkları karşısında doğru tedavi yöntemleri konusunda bizi bilgilendirecek.

–       “Çocuk Psikoloji” köşemiz ise çocuk davranışları ve psikolojisi konusunda bilmemiz gereken konularda bizleri aydınlatarak çocuklarımıza doğru davranış göstermemize yardımcı olacak.

–       Sitede ayrıca “Yararlı Bilgiler” adı altında farklı konularda bilgilere yer verdik.

Sitemizde yer alan köşe yazıları, Sizler için Sorduk ve Gittik Gördük bölümleri her ay değişecektir.

Sitemizin amacı çocuklarımızı büyütürken birbirimize rehber olarak, bilgilerimizi paylaşabileceğimiz bir ortam yaratmak. Gerek konulara yapacağınızı yorumlarla, gerek Forum’a katılmanız ve hatta makaleleriniz ile sizlerin katkınız çok değerli. İyi bir gelecek için çocuklarımızı iyi yetiştirmeye özen gösterelim. Bu nedenle daha çok okuyalım, düşünelim ve paylaşalım. Hayatın bitmez karmaşası içinde en değerli varlıklarımızı ihmal etmeyerek onlara ihtiyaç duydukları zamanı en önemlisi de sevgimizi her fırsatta verelim.

Saygılarımla,
Kutlay Muazzez Erdil Halkseven
Genel Yayın Yönetmeni ve bir anne
http://aktiviteparki.com
bilgi@aktiviteparki.com

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)

Görüntülenme Sayısı:17.094
Close