Mar 122014
 

1 seminer 1Aktiviteparki.com – Çocukla Hayat Rehberi – web sitesi 11 Mart 2014 tarihinde açıldı. Açılışla beraber sitenin tanıtımı yapılarak ebevyenlere yönelik hazırlanan Ailede huzur – Ebeveyen Tuzakları semineri  gerçekleştirildi. Seminer, Deneyimsel Tasarım Öğretisi uzmanı Sn. Aytül Bilen tarafından verildi. Renkli geçen seminerde Aile, huzur, otorite  kavramları anlatılarak çocuklarımıza doğru davranış modelleri üzerinde duruldu. Seminerin devamı niteliğinde iki günlük Ailede Huzur – Ebeveyn Tuzakları eğitim programı düzenlenmesi planlanmaktadır. Konu ile ilgilenenler bilgi@aktiviteparki.com adresine  email adreslerini gönderebilirler. Duyurular yine aktiviteparki.com’dan yapılacaktır.

12.03.2014

2 seminer 2

4 seminer 4

 

  3 Responses to “aktiviteparki.com, ailelere yönelik bir seminer ile açıldı.”

  1. Ailede Huzur- Ebeveyn Tuzakları seminerine katıldım. Gerçekten çok beğendim. İleride seminerin devamı olarak düzenlenmesi planlanan 2 günlük eğitim programına katılmayı istiyorum. Bu programın anne-babaların çocuklarına ve kendilerine karşı olan farkındalığın artacağına inanıyorum.

  2. Aile Huzur -ebeveyn katıldım.Tekrar Yapmanızı Temeni ederim tekrar başarıların devamını dilerim lütfen tekrar olsun

  3. Aile Huzur -ebeveyn katıldım.Tekrar Yapmanızı Temeni ederim tekrar başarıların devamını dilerim lütfen tekrar olsun.çok Bilgi verici ve açık ve net anlatıcı

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)

Görüntülenme Sayısı:16.450
Close